MAIŅSTRĀVAS BAROŠANAS ADAPTERIS PSC-12015/PRO 12 V DC 1.5 A
Preces kods: PSC-12015/PRO
10,47
Availability: 59
Technical Specification:
Adapter type: Impulse
Output voltage: 12V DC
Power adapter current performance: 1.5A
Average active efficiency: 80.4 %
Output power: 18W
Power consumption in no-load mode: < 0.1W
Number of outputs: 1 piece
Voltage connector type: 2.1/5.5 mm – Single plug
Voltage power: 100 … 240 V AC
Body type: Plastics
Protection class: IP67
Operating temperature: 0°C … 40°C