AC TOITEADAPTER PSC-12015/PRO 12 V DC 1,5 A
Tootekood: PSC-12015/PRO
10,47
Saadavus: 59
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Väljundpinge: 12 V alalisvool
Toiteadapteri voolutugevus: 1,5A
Keskmine aktiivne efektiivsus: 80.4 %
Väljundvõimsus: 18 W
Energiatarve tühirežiimis: < 0,1 W
Väljundite arv: 1 tükk
Pingepistikute tüüp: 2,1/5,5 mm – Lihtne pistikprogramm
Pinge võimsus: 100 … 240 V vahelduvvool
Keretüüp: Plastik
Kaitseklass: IP67
Töötemperatuur: 0 °C … 40 °C
Kaal: 0,16 kg
Suurus: 65 x 48 x 28 mm