MOBILINIS ĮRAŠYMO ĮRENGINIS SU MONITORIU ATE-NTFT10-T3 4 KANALŲ 10 ” AUTOMOBILIS
Gaminio kodas: ATE-NTFT10-T3
223,86
Prieinamumas: 6
Techninė specifikacija:
Standartinis: AHD
Vaizdo įėjimai: 4 vnt. kištukas M12, 4 kontaktų, kodas A
Vaizdo išvestys: -
Garso įvestis: 4 –  Garsas iš kamerų
Vaizdo įrašo skiriamoji geba: maks. 1920 x 1080 – 1080p
Įrašymo režimai: Nuolatinis įrašymas
Palaikomi kietieji diskai: -
Maks. atminties kortelės talpa: 512 GB SD/SDHC
GPS: -
SIM kortelės lizdas: -
MODULIS „Wi-Fi“: -
RS-485: -
Signalizacijos įėjimai / išėjimai: -
Rastrinis formatas: 10 “
Nominali skiriamoji geba: 1024 x 600 pikselių
Ekrano kraštinių santykis: 16 : 9
Ryškumas: 500 cd/m2
Garsas: -
Maitinimo šaltinis: 11 V … 32V DC (maitinimo adapteris neįtrauktas)
Atsparumas vibracijai: -
Darbinė temperatūra: -20 °C … 70 °C
Leistinas santykinis oro drėgnumas: 10 % … 95 % santykinis drėgnumas
Svoris: 0,95 kg
Dydis: 257 x 170 x 80 mm (be laikiklio)