MOBIILSALVESTAJA MONITORIGA ATE-NTFT10-T3 4 KANALIGA 10 ” AUTO
Tootekood: ATE-NTFT10-T3
223,86
Saadavus: 6
Tehniline kirjeldus:
Standard: AHD
Video sisendid: 4 osaline pistik M12, 4 kontaktiga, kood A
Videoväljundid: -
Heli sisend: 4 –  Heli kaameratest
Videosalvestuse eraldusvõime: max. 1920 x 1080 – 1080p
Salvestusrežiimid: Pidev salvestamine
Toetatud kõvakettad: -
Mälukaardi maksimaalne maht: 512 GB SD/SDHC
GPS: -
SIM-kaardi pesa: -
MOODUL Wi-Fi: -
RS-485: -
Häire sisendid/väljundid: -
Rastervorming: 10 “
Nominaalne eraldusvõime: 1024 x 600 pikslit
Ekraani kuvasuhe: 16 : 9
Heledus: 500 cd/m2
Heli: -
Toiteallikas: 11 V … 32V DC (toiteadapter ei kuulu komplekti)
Vibratsioonikindlus: -
Töötemperatuur: -20 °C … 70 °C
Lubatud suhteline õhuniiskus: 10% … 95% suhteline niiskus
Kaal: 0,95 kg
Suurus: 257 x 170 x 80 mm (ilma klambrita)