PA stiprintuvas HQM2650BC RADIO FM/MP3/BT 650W
Prekės kodas: 37949
448,55
Prieinamumas: 3
HQM2650BC 650W PA stiprintuvas
Technologiškai pažangūs PA stiprintuvai iš HQM išsiskiria ne tik ypatingai detaliu darbu, bet ir puikiu atlikimu, efektyvumu ir išskirtiniu dizainu. Dėl naujoviškų techninių sprendimų jie užtikrina puikų garsiakalbių maitinimo funkcionalumą. Be to, įrenginyje naudojamos suprojektuotos grandinės ir parinkti komponentai leidžia efektyviai veikti garso centre esant vardinei išėjimo galiai 650 W RMS.
Garsiakalbių išėjimai
Lengva naudoti HQM 2650BC stiprintuvas užtikrina patogų darbą su įvairių tipų garsiakalbiais. Įrengtas bananų ir varžto išvesties gnybtas, užtikrina sklandų veikimą su mažos varžos ir didelės varžos garsiakalbiais. Be to HQM2650BC stiprintuvas turi du galimus apkrovos režimus, kurie veikia ne vienu metu (vienu metu galima naudoti tik vieną iš galimų galios išėjimo apkrovos režimų). Dirbant mažos varžos režimu (4~16Ohm), leidžiama prijungti garsiakalbį arba garsiakalbių grupę (jungiamą nuosekliai arba lygiagrečiai), tačiau varžų suma turi būti 4~16Ohm. Esant didelei varžai (70V, 100V), galima prijungti radijo kolonėles su 70V ir 100V transformatoriais. Jų efektyviosios galios suma turi būti mažesnė už nominalią galios stiprintuvo RMS galią.