PA amplifier HQM2650BC RADIO FM/MP3/BT 650W
Preces kods: 37949
448,55
Availability: 3
HQM2650BC 650 W PA pastiprinātājs
Skaļruņu izejas
Ērti lietojamais HQM 2650BC pastiprinātājs nodrošina komfortablu darbību ar dažāda veida skaļruņiem. Aprīkots ar banānu un skrūvju izvades termināli, tas nodrošina netraucētu darbību ar zemas pretestības un augstas pretestības skaļruņiem. Turklāt HQM2650BC pastiprinātājam ir divi pieejami slodzes režīmi, kas darbojas nevienlaicīgi (vienlaikus var izmantot tikai vienu no pieejamajiem jaudas izejas slodzes režīmiem). Darbojoties zemas pretestības režīmā (4~16Ohm), ir atļauts pieslēgt skaļruni vai skaļruņu grupu (savienotu virknē vai paralēli), bet pretestību summai jābūt 4~16Ohm robežās.Augstas pretestības (70V, 100V) gadījumā iespējams pieslēgt radio skaļruņus, kas aprīkoti ar 70V un 100V transformatoriem. To efektīvās jaudas summai ir jābūt mazākai par jaudas pastiprinātāja nominālo RMS jaudu.