PA-võimendi HQM2650BC raadio FM/MP3/BT 650W
Tootekood: 37949
448,55
Saadavus: 3
HQM2650BC 650W PA võimendi
Tehnoloogiliselt arenenud PA-võimendid alates HQM paistavad silma mitte ainult erakordselt detailse töö, vaid ka suurepärase töötluse, tõhususe ja silmapaistva disaini poolest. Tänu uuenduslikele tehnilistele lahendustele tagavad need kõlarite toiteallika suurepärase funktsionaalsuse. Lisaks võimaldavad seadmes kasutatavad disainitud ahelad ja valitud komponendid helikeskuses efektiivset tööd nimiväljundvõimsusega 650 W RMS.
Kõlari väljundid
Lihtne kasutada HQM 2650BC võimendi tagab mugava töö eri tüüpi kõlaritega. Varustatud banaani- ja kruviväljundklemmiga, tagab sujuva töö madala ja suure takistusega kõlaritega. Lisaks HQM2650BC võimendil on kaks vaba koormusrežiimi, mis töötavad mitte üheaegselt (korraga saab kasutada ainult ühte saadaolevatest väljundvõimsuse koormusrežiimidest). Madala takistuse režiimis (4~16Ohm) töötades on lubatud ühendada kõlar või kõlarite grupp (ühendatud järjestikku või paralleelselt), kuid takistuste summa peab jääma vahemikku 4~16Ohm. Suure takistuse korral (70V, 100V) on võimalik ühendada 70V ja 100V trafodega varustatud raadiokõlarid. Nende efektiivse võimsuse summa peab olema väiksem kui võimsusvõimendi nimivõimsus RMS.