REGULĒJAMS PLAUKTS S-RSA19-1U-350B STALFLEX
Preces kods: S-RSA19-1U-350B
21,55
Prieinamumas: 16
Ūgis: 1 U </span>;>Stiprinimas: keturi taškai </span>;>Taikymas: Rack 19" – dziļums ≤ 500 mm </span>;>Keliamoji galia: 40 kg </span>;>Pasirinktos funkcijos: Montavimo bėgių išdėstymas: min. 350 mm, maks. 510 mm </span>; <table>
Plotis:
19 colių
Ūgis:
1 U
Stiprinimas:
keturi taškai
Paraiška:
Rack 19" – dziļums ≤ 500 mm
Keliamoji galia:
40 kg
Pasirinktos funkcijos:
Montavimo bėgių išdėstymas: min. 350 mm, maks. 510 mm