REGULĒJAMS PLAUKTS S-RSA19-1U-350B STALFLEX
Preces kods: S-RSA19-1U-350B
21,55
Availability: 16
Height: 1 U </span>;>Strengthening: four points </span>;>Application: Rack 19" – dziļums ≤ 500 mm </span>;>Load capacity: 40 kg </span>;>Selected features: Mounting rail spacing: min. 350 mm, max. 510 mm </span>; <table>
Width:
19 "
Height:
1 U
Strengthening:
four points
Application:
Rack 19" – dziļums ≤ 500 mm
Load capacity:
40 kg
Selected functions:
Mounting rail spacing: min. 350 mm, max. 510 mm