REGULĒJAMS PLAUKTS S-RSA19-1U-350B STALFLEX
Preces kods: S-RSA19-1U-350B
21,55
Saadavus: 16
Kõrgus: 1 Ü </span>;>Tugevdamine: neljapunktiline </span>;>Rakendus: Rack 19" – dziļums ≤ 500 mm </span>;>Kandevõime: 40 kg </span>;>Valitud funktsioonid: Kinnitussiinide paigutus: min. 350mm, max. 510 mm </span>; <table>
Laius:
19 "
Kõrgus:
1 Ü
Tugevdamine:
neljapunktiline
Taotlus:
Rack 19" – dziļums ≤ 500 mm
Kandevõime:
40 kg
Valitud funktsioonid:
Kinnitussiinide paigutus: min. 350mm, max. 510 mm