SIENAS ADAPTERIS JPX-12X220/M5 EBOLT
Preces kods: JPX-12X220/M5
EAN: 5902887101502
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
4,66
Prieinamumas: 70
Skrūve ar iekšējo vītni palīdz uzstādīt smagus elementus pie ēku fasādēm, kas siltinātas ar putu polistirolu (piem., videokameras, lampas, u.tml.); Gręžimo skersmuo: 12 mm </span>;>Smeigtuko ilgis: 220 mm </span>;>Taikymas: prie putų polistirolo 150 mm </span>; <table>
Medžiaga:
  • Tapa, Polipropilēns
  • Sraigtas, Cinkuotas plienas
  • montāžas skrūve, Cinkots tērauds
    Gręžimo skersmuo:
    12 mm
    Smeigtuko ilgis:
    220 mm
    Varžtų matmenys:
    Ø 6  x 225 mm, Iekšējā vītne M5
    Varžtas:
    Ø 5  x 20 mm
    Paraiška:
    prie putų polistirolo 150 mm