SIENAS ADAPTERIS JPX-12X220/M5 EBOLT
Preces kods: JPX-12X220/M5
EAN: 5902887101502
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
4,66
Saadavus: 70
Skrūve ar iekšējo vītni palīdz uzstādīt smagus elementus pie ēku fasādēm, kas siltinātas ar putu polistirolu (piem., videokameras, lampas, u.tml.); Puurimise läbimõõt: 12 mm </span>;>Tihvti pikkus: 220 mm </span>;>Rakendus: vahtpolüstüreen 150 mm </span>; <table>
Materjal:
  • Tapa, Polipropilēns
  • Kruvi, tsingitud teras
  • montāžas skrūve, Cinkots tērauds
    Puuri läbimõõt:
    12 mm
    Pin pikkus:
    220 mm
    Kruvide mõõtmed:
    Ø 6  x 225 mm, Iekšējā vītne M5
    Kruvi:
    Ø 5  x 20 mm
    Taotlus:
    vahtpolüstüreen 150 mm