SIENAS ADAPTERIS JPX-12X300/M5 EBOLT
Preces kods: JPX-12X300/M5
EAN: 5902887101472
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
6,75
Prieinamumas: 54
Skrūve ar iekšējo vītni palīdz uzstādīt smagus elementus pie ēku fasādēm, kas siltinātas ar putu polistirolu (piem., videokameras, lampas, u.tml.); Gręžimo skersmuo: 12 mm </span>;>Smeigtuko ilgis: 300 mm </span>;>Taikymas: prie putų polistirolo 220 mm </span>; <table>
Medžiaga:
  • Tapa – Polipropilēns
  • Skrūve – Cinkots tērauds
  • montāžas skrūve – Cinkots tērauds
    Gręžimo skersmuo:
    12 mm
    Smeigtuko ilgis:
    300 mm
    Varžtų matmenys:
    Ø 8  x 300 mm, Iekšējā vītne M5
    Varžtas:
    Ø 5  x 20 mm
    Paraiška:
    prie putų polistirolo 220 mm