IŠJUNGIMO ĮRENGINIO ADAPTERIS MAITINIMAS 12V/8.3A/GPV
Prekės kodas: 12V/8.3A/GPV
20,86
Prieinamumas: 31
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 100 … 240V kintamoji srovė
Dažnių diapazonas: 50/60 Hz
Išėjimo įtampa: 12 V nuolatinė srovė
Maitinimo adapterio srovės našumas: 8,3 A
Išėjimo galia: 99,6 W
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Apsauga: Perkrova Trumpasis jungimas Per didelė įtampa
Kūno tipas: Plastikas
Darbinė temperatūra: -30 °C … 70 °C
Apsaugos klasė: IP67
Pasirinktos funkcijos: Korpusas tinkamas montuoti ant sienos
Svoris: 0,54 kg
Dydis: 190 x 52 x 37 mm