SLĒGIERĪCES ADAPTERIS TĪKLA BAROŠANAS BLOKS 12V/8.3A/GPV
Preces kods: 12V/8.3A/GPV
20,86
Availability: 31
Technical Specification:
Adapter type: Impulse
Voltage power: 100 … 240 V AC
Frequency range: 50 / 60 Hz
Output voltage: 12V DC
Power adapter current performance: 8.3 A
Output power: 99.6 W
Number of outputs: 1 piece
Protection: Overload Short circuit Overvoltage
Body type: Plastics
Operating temperature: -30°C … 70°C
Protection class: IP67
Selected characteristics: Housing suitable for wall mounting
Weight: 0.54 kg
Size: 190 x 52 x 37 mm