IŠJUNGIMO ADAPTERIS TINKLO MAITINIMO ĮRENGIMAS PFM320D-015 DAHUA
Gaminio kodas: PFM320D-015
12,67
Prieinamumas: 31
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 100 V … 240 V AC 50/60 Hz
Išėjimo įtampa: 12 V nuolatinė srovė
Išėjimo srovės nustatymas: -
Maitinimo adapterio srovės našumas: 1,5 A
Išėjimo galia: 18 W
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Apsauga: Trumpasis jungimas Perkrova Viršįtampa Terminis
Darbinė temperatūra / santykinė drėgmė: -30 °C … 70 °C / 5 % … 95 %
Svoris: 0,090 kg
Dydis: 77 x 52 x 30 mm