LÜLITI ADAPTER TOITESEADME PFM320D-015 DAHUA
Tootekood: PFM320D-015
12,67
Saadavus: 31
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 100 V … 240 V AC 50/60 Hz
Väljundpinge: 12 V alalisvool
Väljundvoolu seadistamine: -
Toiteadapteri voolutugevus: 1,5A
Väljundvõimsus: 18 W
Väljundite arv: 1 tükk
Kaitse: Lühis Ülekoormus Ülepinge Termiline
Töötemperatuur/suhteline õhuniiskus: -30 °C … 70 °C / 5% … 95%
Kaal: 0,090 kg
Suurus: 77 x 52 x 30 mm