SLĒGIERĪCES ADAPTERIS TĪKLA BAROŠANAS BLOKS PFM320D-015 DAHUA
Preces kods: PFM320D-015
12,67
Availability: 31
Technical Specification:
Adapter type: Impulse
Voltage power: 100 V … 240 V AC 50/60 Hz
Output voltage: 12V DC
Setting the output current: -
Power adapter current performance: 1.5A
Output power: 18W