TIESUS KABELIS LS-90X40/W STASINSKI
Prekės kodas: LS-90X40/W
18,33
Prieinamumas: 7
Plotis: 90 mm </span>;>Ūgis: 40 mm </span>;>Ilgis: 2000 mm </span>;>Gamybos medžiaga: PVC </span>;>Spalva: Balta </span>;>Apsaugos klasė: IP30 </span>; <table>
Plotis:
90 mm
Ūgis:
40 mm
Ilgis:
2000 mm
Gamybos medžiaga:
PVC
Pasirinktos savybės:
Atitinka normas PN-EN 50085-2-1:2008+Al:2011, PN-EN 50085-1:2010+A1:2013-10
Spalva:
Balta
Darbinė temperatūra:
-5 °C … 60°C