STRAIGHT CABLE DUCT LS-90X40/W STASINSKI
Preces kods: LS-90X40/W
18,33
Availability: 7
Width: 90 mm </span>;>Height: 40 mm </span>;>Length: 2000 mm </span>;>Material of manufacture: PVC </span>;>Colour: White </span>;>Protection class: IP30 </span>; <table>
Width:
90 mm
Height:
40 mm
Length:
2000 mm
Material of manufacture:
PVC
Selected characteristics:
Conforms to PN-EN 50085-2-1:2008+Al:2011, PN-EN 50085-1:2010+A1:2013-10
Colour:
White
Operating temperature:
-5 °C ... 60 °C