PROXIMITY SKAITYTUVAS PRT12EM-BK ROGER
Gaminio kodas: PRT12EM-BK
92,13
Prieinamumas: 1
Standartinis Unikalus 125 kHz; Kortelės skaitymo diapazonas: maks. 15 cm </span>;>Bendravimas: RS-485, RACS („Roger“) </span>; <table>
Pagalba:
RACS (Roger)
Suderinamas su kortelėmis:
Unikalus EM 125 kHz
Kortelių skaitymo diapazonas:
maks. 15 cm
Integruota klaviatūra:
„“
Savarankiškas darbas:
„“
Durų skambučio mygtukas:
Sabotažo išėjimas:
Bendravimas:
  • RS-485,
  • RACS (Roger)
    Pasirinktos savybės:
  • Apsauga nuo sabotažo (nuėmimo nuo montavimo paviršiaus ir korpuso atidarymo aptikimas)
  • Savarankiško darbo režimo, kaip nepriklausomo prieigos valdymo taško, galimybė
  • Galima naudoti kortelių programavimui EMC-4 (reikalinga nemokama RARC programos versija)
  • 120 indeksuotų vartotojų
  • Įvykių istorija 1024
  • 2 x Įvestis NO/NC
  • 2 x tranzistoriaus išvestis
  • Relės išėjimas: 30 V / 1,5 A
  • LED indikacija
  • Garso signalas
    Maitinimo šaltinis:
    12 V DC
    Vidutinis srovės suvartojimas:
    45 mA
    Darbinė temperatūra:
    -25 °C … 60°C