LÄHEDUSLUGER PRT12EM-BK ROGER
Tootekood: PRT12EM-BK
92,13
Saadavus: 1
Standard Unikaalne 125 kHz; Kaardi lugemisulatus: max. 15 cm </span>;>Suhtlus: RS-485, RACS (Roger) </span>; <table>
Tugi:
RACS (Roger)
Ühildub kaartidega:
Unikaalne EM 125kHz
Kaardi lugemise ulatus:
max. 15 cm
Sisseehitatud klaviatuur:
Autonoomne töö:
Uksekella nupp:
Sabotaažist väljumine:
Suhtlus:
  • RS-485,
  • RACS (Roger)
    Valitud omadused:
  • Rikkumiskaitse (kinnituspinnalt eemaldamise ja korpuse avamise tuvastamine)
  • Autonoomse töörežiimi võimalus iseseisva juurdepääsu kontrollpunktina
  • Saab kasutada kaardi EMC-4 programmeerimiseks (vaja on programmi RARC tasuta versiooni)
  • 120 indekseeritud kasutajat
  • Sündmuste ajalugu 1024
  • 2 x sisend NO/NC
  • 2 x transistori väljund
  • Relee väljund: 30 V / 1,5 A
  • LED indikaator
  • Helisignaal
    Toiteallikas:
    12V DC
    Keskmine voolutarve:
    45mA
    Töötemperatuur:
    -25 °C … 60°C