SIENAS ADAPTERIS JPX-12X260/M5 EBOLT
Preces kods: JPX-12X260/M5
EAN: 5902887101489
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Срок доставки в указанные даты
4,84
Доступность: 36
Skrūve ar iekšējo vītni palīdz uzstādīt smagus elementus pie ēku fasādēm, kas siltinātas ar putu polistirolu (piem., videokameras, lampas, u.tml.); Диаметр сверления: 12 мм </span>;>Длина штифта: 260 мм </span>;>Приложение: на пенополистироле 200 мм </span>; <table>
Материал:
  • Tapa, Polipropilēns
  • Винт, оцинкованная сталь
  • montāžas skrūve, Cinkots tērauds
    Диаметр сверления:
    12 мм
    Длина штифта:
    260 мм
    Размеры винта:
    Ø 6  x 260 mm, Iekšējā vītne M5
    Винт:
    Ø 5  x 20 mm
    Приложение:
    на пенополистироле 200 мм