SIENAS ADAPTERIS JPX-12X300/M5 EBOLT
Preces kods: JPX-12X300/M5
EAN: 5902887101472
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Срок доставки в указанные даты
6,75
Доступность: 54
Skrūve ar iekšējo vītni palīdz uzstādīt smagus elementus pie ēku fasādēm, kas siltinātas ar putu polistirolu (piem., videokameras, lampas, u.tml.); Диаметр сверления: 12 мм </span>;>Длина штифта: 300 мм </span>;>Приложение: на пенополистироле 220 мм </span>; <table>
Материал:
  • Tapa – Polipropilēns
  • Skrūve – Cinkots tērauds
  • montāžas skrūve – Cinkots tērauds
    Диаметр сверления:
    12 мм
    Длина штифта:
    300 мм
    Размеры винта:
    Ø 8  x 300 mm, Iekšējā vītne M5
    Винт:
    Ø 5  x 20 mm
    Приложение:
    на пенополистироле 220 мм