VIENMODA SLĒGAUKLA PC-SC-APC/SC-APC-5 5 m - GOODSTORE Skip to main content

VIENMODA SLĒGAUKLA PC-SC-APC/SC-APC-5 5 m

Preces kods: PC-SC-APC/SC-APC-5

EAN: 5902887009648

Piegādes laiks: 7-10 dienas

4,55 

Pieejamība: 23

Tehniskā specifikācija:

Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC
Optiskās šķiedras veids: 9  / 125 µm
Pilnīgi ienestie zudumi: ≤ 0.3 dB
Izvēlētās īpašības: Izgatavoti atbilstoši prasībām: G.657A PVC pārklājums
Garums: 5 m
Garantija: 2 gadi

Additional information

Weight 0,0380 kg
Dimensions 200 × 180 × 10 cm
Manufacturer

Delta-Opti

Type

Skiedras veids

Connection

Simplex/Duplex

Skiedru skaits

Garums

Application

Low smoke emission (LSZH)

Color

0
Shopping cart
Pirkumu grozs ir tukšsReturn to Shop