PIEKĻUVES KONTROLLERIS ASI1201M-MEW Wi-Fi DAHUA
Preces kods: ASI1201M-MEW
97,16
Saadavus: 5
Ühildub kaartidega: 13.56 MHz S50, 13.56 MHz S50 DESFire, Unique EM 125kHz </span>;>Kaardi lugemisulatus: max. 3 cm </span>;>Autonoomne töö</span>;>Sisseehitatud klaviatuur</span>;>Valitud funktsioonid: 10 000 indeksētie lietotāji, Avārijsignalizācijas ieejas / izejas : 2 / 1, Izgaismoti tastatūras taustiņi, </span>;>Keha: Plastid </span>; <table>
Ühildub kaartidega:
13.56 MHz S50, 13.56 MHz S50 DESFire, Unikaalne EM 125kHz
Kaardi lugemise ulatus:
max. 3 cm
Autonoomne töö:
Sisseehitatud klaviatuur:
Suhtlus:
  • Ethernet
  • RS-485
  • Wiegand
  • Modulis Wi-Fi : 2.4 GHz – IEEE 802.11 b/g/n
    Sabotaažist väljumine:
    Toiteallikas:
    12V DC
    Maksimaalne energiatarve:
    1,5 A
    Valitud omadused:
  • 10 000 indekseeritud kasutajat,
  • Notikumu atmiņa : 100 000,
  • puutetundlikud juhtklahvid,
  • Avārijsignalizācijas ieejas / izejas : 2 / 1,
  • Izgaismoti tastatūras taustiņi,
  • Pilnībā programmējamas piekļuves grupas,
  • Uksekella nupp
    Töötemperatuur:
    -30 °C … 60 °C
    Lubatud suhteline õhuniiskus:
    ≤ 95 % (mittekondenseeruv)