PIEKĻUVES KONTROLLERIS ASI1201M-MEW Wi-Fi DAHUA
Preces kods: ASI1201M-MEW
97,16
Prieinamumas: 5
Suderinamas su kortelėmis: 13.56 MHz S50, 13.56 MHz S50 DESFire, Unique EM 125kHz </span>;>Kortelės skaitymo diapazonas: maks. 3 cm </span>;>Savarankiškas darbas</span>;>Integruota klaviatūra</span>;>Pasirinktos funkcijos: 10 000 indeksētie lietotāji, Avārijsignalizācijas ieejas / izejas : 2 / 1, Izgaismoti tastatūras taustiņi, </span>;>Kūnas: Plastikai </span>; <table>
Suderinamas su kortelėmis:
13.56 MHz S50, 13.56 MHz S50 DESFire, Unikalus EM 125 kHz
Kortelių skaitymo diapazonas:
maks. 3 cm
Savarankiškas darbas:
„“
Integruota klaviatūra:
„“
Bendravimas:
  • Ethernet
  • RS-485
  • Wiegandas
  • Modulis Wi-Fi : 2.4 GHz – IEEE 802.11 b/g/n
    Sabotažo išėjimas:
    Maitinimo šaltinis:
    12 V DC
    Maksimalus energijos suvartojimas:
    1,5 A
    Pasirinktos savybės:
  • 10 000 indeksuotų vartotojų,
  • Notikumu atmiņa : 100 000,
  • Lietimui jautrūs valdymo klavišai,
  • Avārijsignalizācijas ieejas / izejas : 2 / 1,
  • Izgaismoti tastatūras taustiņi,
  • Pilnībā programmējamas piekļuves grupas,
  • Durų skambučio mygtukas
    Darbinė temperatūra:
    -30 °C … 60 °C