PIEKĻUVES KONTROLLERIS ASI1201M-MEW Wi-Fi DAHUA
Preces kods: ASI1201M-MEW
97,16
Availability: 5
Compatible with cards: 13.56 MHz S50, 13.56 MHz S50 DESFire, Unique EM 125kHz </span>;>Card reading range: max. 3 cm </span>;>Autonomous work</span>;>Built-in keyboard</span>;>Selected characteristics: 10 000 indeksētie lietotāji, Avārijsignalizācijas ieejas / izejas : 2 / 1, Izgaismoti tastatūras taustiņi, </span>;>Housing: Plastics </span>; <table>
Compatible with cards:
13.56 MHz S50, 13.56 MHz S50 DESFire, Unique EM 125kHz
Card reading range:
max. 3 cm
Autonomous work:
&apos;
Built-in keyboard:
&apos;
Communication:
  • Ethernet
  • RS-485
  • Wiegand
  • Modulis Wi-Fi : 2.4 GHz – IEEE 802.11 b/g/n
    Sabotage exit:
    Source of energy supply:
    12 V DC
    Maximum power consumption:
    1.5A
    Selected characteristics:
  • 10 000 indeksētie lietotāji,
  • Notikumu atmiņa : 100 000,
  • Touch-sensitive control keys,
  • Avārijsignalizācijas ieejas / izejas : 2 / 1,
  • Izgaismoti tastatūras taustiņi,
  • Pilnībā programmējamas piekļuves grupas,
  • Doorbell button
    Operating temperature:
    -30°C … 60°C
    Permissible relative humidity:
    ≤ 95 % (non-condensing)