Pulsar HPSG2-12V20A-E puhverdatud katkendliku toiteallika KLASS 2
Tootekood: 35537
161,98
Saadavus: 2
PUHVERLÜLITI TOITEKLASS 2 Pulsar HPSG2-12V20A-E
PUHVERLÜLITI TOITEKLASS 2 Pulsar HPSG2-12V20A-E – ettenähtud kasutus
PUHVERLÜLITI TOIMEKLASS 2 Pulsar HPSG2-12V20A-E – ettenähtud kasutus
Puhvertoiteallikad on projekteeritud vastavalt standardi (SSWiN) EN50131-6:2017 tase 1, 2 nõuetele.
ja II keskkonnaklass ning (KD) EN60839-11-2:2015+AC:2015 ja I keskkonnaklass. Toiteallikad on olemas
SSWiN ja AC seadmete pidevaks toiteks, mis nõuavad stabiliseeritud pinget 12 või 24 V DC (±15%).
2. etapp
2. etapp
  • Vastavus läbipääsusüsteemide (AC) standardile EN60839-11-2:2015+AC:2015 ja I keskkonnaklassile.
  • Toitepinge ~200-240 V.
  • Alalisvoolu toide 13,8V või 27,6V.
  • Saadaval väljundvõimsusega versioonid:
13,8 V: 2 A / 3 A / 5 A / 10 A / 20 A.
27,6 V: 2 A / 3 A / 5 A / 10 A
  • Kõrge efektiivsus (kuni 89%)