Pulsar HPSG2-12V20A-E BUFEROTA PĀRTRAUKŠANAS BAROŠANAS BLOKS 2. KLASE
Preces kods: 35537
EAN: 5902135321089
Piegādes laiks: 21-23 Maijā
Piegādes laiks norādītajos datumos
161,98
Pieejamība: 2
BUFERA PĀRSLĒGUMA BAROŠANAS APJOMS 2. KLASE Pulsar HPSG2-12V20A-E
BUFERA PĀRSLĒGUMA BAROŠANAS APJOMS 2. KLASE Pulsar HPSG2-12V20A-E - paredzētais lietojums
un II vides klasē un (KD) EN60839-11-2:2015+AC:2015 un I vides klasē. Barošanas avoti ir paredzēti
SSWiN un maiņstrāvas ierīču nepārtrauktai barošanai, kurām nepieciešams stabilizēts spriegums 12 vai 24 V līdzstrāva (±15%).
2. PAKĀPES BUFEROTAIS PĀRSLĒGTS BAROŠANAS BLOKS Pulsar HPSG2-12V20A-E — galvenās funkcijas
  • Barošanas spriegums ~200–240 V.
  • Nepārtrauktās līdzstrāvas barošanas avots 13,8 V vai 27,6 V.
  • Pieejamās versijas ar strāvas izejām:
13,8 V: 2 A / 3 A / 5 A / 10 A / 20 A.
27,6 V:2 A / 3 A / 5 A / 10 A
  • Augsta efektivitāte (līdz 89%)