AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMERA HAC-HFW1200RM-IL-T-0280B-DIP – 1080p 2.8 mm DAHUA
Preces kods: HAC-HFW1200RM-IL-T-0280B-DIP
31,48
Prieinamumas: 18
Standartinis:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS
Jutiklis:
CMOS
Matricos dydis:
Megapikselių
Rezoliucija:
1920 x 1080 – 1080p
Objektyvas:
2,8 mm
Matomumo kampas:
111°
Infraraudonųjų spindulių apšvietimo aptikimo sritis:
30 metrų
LED baltos šviesos diapazonas:
30 metrų
IR apšvietiklio galios reguliavimas:
Automatinis
Vaizdo išvestis:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω
Iestatījumi ar DIP pārslēgšanas slēdžiem
OSD ekrano meniu:
„“, OSD izvēlne pieejama, izmantojot videoierakstītājus DAHUA
Garsas:
  • Įmontuotas mikrofonas,
  • Integruotas garsiakalbis,
  • Dvipusio garso transliacijos palaikymas,
  • Audio atskaņošana, izmantojot koaksiālo kabeli – tikai HD-CVI / HD-TVI
    Pasirinktos funkcijos:
  • Smart Light+ – automatinis apšvietimo galios reguliavimas, kad būtų išvengta perdėto vaizdo
  • D-WDR – platus dinaminis diapazonas
  • 3D NE – Skaitmeninis triukšmo mažinimas
  • BLC/HLC – foninio apšvietimo / intensyvios šviesos kompensavimas
  • AGC – automatinis stiprinimo valdymas
  • Dienas/nakts režīms (color/b&w/auto) – ICR automatinis filtras
  • Automatinis baltos spalvos balansas
  • Veidrodis – veidrodinis atspindys
    Maitinimo šaltinis:
    12 V DC / 550mA
    Byla:
    Kompaktiškas, metalinis
    Spalva:
    Balta
    Apsaugos klasė:
    IP67
    Mechaninės apsaugos klasė:
    „“
    Darbinė temperatūra:
    -40 °C … 60 °C