AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMERA HAC-HFW1200RM-IL-T-0280B-DIP – 1080p 2.8 mm DAHUA
Preces kods: HAC-HFW1200RM-IL-T-0280B-DIP
31,48
Saadavus: 18
Standardne:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS
Andur:
CMOS
Maatriksi suurus:
Megapikslit
Resolutsioon:
1920x1080 – 1080p
Objektiiv:
2,8 mm
Nähtavuse nurk:
111°
Infrapunavalgustuse tuvastusala:
30 m
LED-valge valguse ulatus:
30 m
IR-valgusti võimsuse reguleerimine:
Automaatne
Videoväljund:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω
Iestatījumi ar DIP pārslēgšanas slēdžiem
OSD ekraanimenüü:
'', OSD izvēlne pieejama, izmantojot videoierakstītājus DAHUA
Heli:
  • Sisseehitatud mikrofon,
  • Sisseehitatud kõlar,
  • Kahesuunalise heli voogesituse tugi,
  • Audio atskaņošana, izmantojot koaksiālo kabeli – tikai HD-CVI / HD-TVI
    Valitud funktsioonid:
  • Smart Light+ – illuminaatori võimsuse automaatne reguleerimine, et vältida pildi ülepaisutamist
  • D-WDR – lai dünaamiline ulatus
  • 3D EI – Digitaalne müra vähendamine
  • BLC/HLC – taustvalgustuse/erkvalguse kompenseerimine
  • AGC – automaatne võimenduse reguleerimine
  • Dienas/nakts režīms (color/b&w/auto) – ICR automaatne filter
  • Automaatne valge tasakaal
  • Peegel – peegelpilt
    Toiteallikas:
    12V DC / 550mA
    Juhtum:
    Kompaktne, metallist
    Värv:
    Valge
    Kaitseklass:
    IP67
    Mehaanilise kaitse klass:
    Töötemperatuur:
    -40 °C … 60 °C