AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMERA HAC-HFW1200RM-IL-T-0280B-DIP – 1080p 2.8 mm DAHUA
Preces kods: HAC-HFW1200RM-IL-T-0280B-DIP
31,48
Availability: 18
Standard:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS
Sensors:
CMOS
Matrix size:
Mpx
Resolution:
1920 x 1080 - 1080p
Lens:
2.8 mm
Angle of visibility:
111 °
Infrared illumination reception area:
30 m
LED white light range:
30 m
IR illuminator power adjustment:
Automatic
Video output:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω
Iestatījumi ar DIP pārslēgšanas slēdžiem
OSD screen menu:
&apos;, OSD izvēlne pieejama, izmantojot videoierakstītājus DAHUA
Audio:
  • Built-in microphone,
  • Built-in speaker,
  • Two-way audio streaming support,
  • Audio atskaņošana, izmantojot koaksiālo kabeli – tikai HD-CVI / HD-TVI
    Selected functions:
  • D-WDR – Wide Dynamic Range
  • 3D NR – Digitāla trokšņa redukcija
  • BLC/HLC – Backlight/High Light Compensation
  • AGC - Automatic gain control
  • Dienas/nakts režīms (color/b&w/auto) – ICR automatic filter
  • Automatic white balance
  • Mirror – mirror image
    Source of energy supply:
    12 V DC / 550 mA
    Hull:
    Compact, Metal
    Colour:
    White
    Class of protection:
    IP67
    Mechanical protection class:
    &apos;
    Operating temperature:
    -40°C … 60°C