AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMEROS HAC-HFW1200T-0280B-S6 – 1080p 2,8 mm DAHUA
Prekės kodas: HAC-HFW1200T-0280B-S6
EAN: 6923172593061
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
Prieinamumas: 21
Jutiklis: Progresyvaus skenavimo CMOS </span>; Matricos dydis: 2,1 Mpx </span>; Rezoliucija: 1920 x 1080 – 1080p </span>; Matomumo kampas: 101 ° </span>; Infraraudonųjų spindulių apšvietimo aptikimo sritis: 30 metrų </span>; Maitinimo šaltinis: 12 V nuolatinė srovė </span>;
Standartinis: AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL
Jutiklis: Progresyvaus skenavimo CMOS
Matricos dydis: 2.1 Megapikselių
Rezoliucija: 1920 x 1080 – 1080p
1280 x 720 – 720p
960 x 576 – 960H
Objektyvas: 2,8 mm
Matomumo kampas:
  • 101° (gamintojo duomenys)
  • 104° (mūsų bandymai)
Infraraudonųjų spindulių apšvietimo aptikimo sritis: 30 metrų
IR apšvietiklio galios reguliavimas: Automatinis
Vaizdo išvestis: AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1 Vpp / 75 Ω
OSD ekrano meniu: ''
Pasirinktos funkcijos:
  • D-WDR – platus dinaminis diapazonas
  • 3D-DNR – skaitmeninis triukšmo mažinimas
  • F-DNR (atitirpinimo sistema) – kritulių keliamo triukšmo mažinimas
  • BLC/HLC – foninio apšvietimo / intensyvios šviesos kompensavimas
  • Dienos / nakties režimas
  • ICR – infraraudonųjų spindulių mechaninis filtras
  • Veidrodis – veidrodinis atspindys
  • Privatumo zonos – maks. 8
  • Ryškumas – vaizdo kontūrų ryškumas
Maitinimo šaltinis: 12 V DC / 275mA
Energijos suvartojimas: ≤ 3,3 W
Byla: Kompaktiškas, metalinis
Spalva: Balta
Apsaugos klasė: IP67
Darbinė temperatūra: -40 °C … 60 °C
Svoris: 0,34 kg
Dydis: 175 x 71 x 72 mm