AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL-KAAMERA HAC-HFW1200T-0280B-S6 – 1080p 2,8 mm DAHUA
Tootekood: HAC-HFW1200T-0280B-S6
EAN: 6923172593061
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
Saadavus: 21
Andur: Progressiivse skaneerimisega CMOS </span>; Maatriksi suurus: 2,1 megapikslit </span>; Resolutsioon: 1920 x 1080 – 1080p </span>; Nähtavusnurk: 101 ° </span>; Infrapunavalgustuse tuvastusala: 30 meetrit </span>; Toiteallikas: 12 V alalisvool </span>;
Standardne: AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL
Andur: Progressiivse skaneerimisega CMOS
Maatriksi suurus: 2.1 Megapikslit
Resolutsioon: 1920x1080 – 1080p
1280x720 – 720p
960x576 – 960H
Objektiiv: 2,8 mm
Nähtavuse nurk:
  • 101° (tootja andmed)
  • 104° (meie testid)
Infrapunavalgustuse tuvastusala: 30 meetrit
IR-valgusti võimsuse reguleerimine: Automaatne
Videoväljund: AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1 Vpp / 75 Ω
OSD ekraanimenüü: ''
Valitud funktsioonid:
  • D-WDR – lai dünaamiline ulatus
  • 3D-DNR – digitaalne mürasummutus
  • F-DNR (Defog) – sademete müra vähendamine
  • BLC/HLC – taustvalgustuse/erkvalguse kompenseerimine
  • Päeva-/öörežiim
  • ICR – infrapunane mehaaniline filter
  • Peegel – peegelpilt
  • Privaatsustsoonid – max 8
  • Teravus – pildi kontuuride teravus
Toiteallikas: 12V DC / 275 mA
Energiatarve: ≤ 3,3 W
Juhtum: Kompaktne, metallist
Värv: Valge
Kaitseklass: IP67
Töötemperatuur: -40 °C … 60 °C