SLĒDZIS DAHUA CS4006-4ET2GT-60
Preces kods: 66526
40,41
Prieinamumas: 98
DAHUA CS4006-4ET2GT-60 SLĒDZIS
Pagrindinės savybės:
Pagrindinės savybės:
  • 4 PoE RJ45 porti 10/100 Mbps ir 2 RJ45 Gigabit porti (augšupsaite).
  • Kopējais PoE jaudas budžets: 60 W – atbalsta IEEE 802.3af/at standarts visās PoE pieslēgvietās un Hi-PoE oranžajā pieslēgvietā.
  • Platus darbinės temperatūros diapazonas:-10 °C iki +55 °C.
  • Atramos VLAN ir Cilpas aizsardzības funkcijas.
Techninės specifikacijos:
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE
Funkcija Aprašymas
Įrenginio tipas Jungiklis
Sluoksnis 2-as sluoksnis
Slēdzis ar caurlaidspēju 4,8 Gbps
Paketų perdavimo greitis 3,57 Mps
Darbinė temperatūra -10 °C iki +55 °C (+14 °F iki +131 °F)
Darbinis drėgnumas 10–90 % (bez kondensācijas)
Laikymo temperatūra –40 °C līdz +70 °C (–40 °F līdz +158 °F)
Laikymo drėgmė 5–95 % (bez kondensācijas)
Maitinimo šaltinis Ārējais barošanas avots 53 VDC, 1,22 A
Barošanas avots Iekļauts Taip
Energijos suvartojimas Dīkstāvē: ≤3 W; Pilna slodze: 65 W
ESD (elektrostatiskās izlādes) aizsardzība Oro išleidimas: 8 kV; Kontaktinė iškrova: 6 kV
Pārsprieguma (zibens) aizsardzība Kopējais režīms: 6 kV
Grynasis svoris 0,2 kg (0,44 mārciņas)
Bendras svoris 0,76 kg (1,68 mārciņas)
Gaminio matmenys (P x P x A) 115 mm × 84 mm × 27 mm (4,53″ × 3,33″ × 1,06″)
Pakuotės matmenys (P x P x A) 195 mm × 114 mm × 83 mm (7,68″ × 4,49″ × 3,27 collas)