SLĒDZIS DAHUA CS4006-4ET2GT-60
Preces kods: 66526
EAN: 6939554921773
Piegādes laiks: 21-23 Maijā
Срок доставки в указанные даты
40,41
Доступность: 98
DAHUA CS4006-4ET2GT-60 SLĒDZIS
Основные характеристики:
Основные характеристики:
  • 4 PoE RJ45 porti 10/100 Mbps и 2 RJ45 Gigabit porti (augšupsaite).
  • Kopējais PoE jaudas budžets: 60 W – atbalsta IEEE 802.3af/at standarts visās PoE pieslēgvietās un Hi-PoE oranžajā pieslēgvietā.
  • Широкий диапазон рабочих температур: от от -10 °С до +55 °С.
  • Поддерживает VLAN и Cilpas aizsardzības функции.
Технические характеристики:
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Привет-PoE
Функция Описание
Тип устройства Выключатель
Слой Слой 2
Slēdzis ar caurlaidspēju 4,8 Gbps
Скорость передачи пакетов 3,57 млн ​​пакетов в секунду
Рабочая температура от –10°C до +55°C (от +14°F до +131°F)
Рабочая влажность 10–90 % (bez kondensācijas)
Температура хранения –40 °C līdz +70 °C (–40 °F līdz +158 °F)
Влажность при хранении 5–95 % (bez kondensācijas)
Источник питания Ārējais barošanas avots 53 VDC, 1,22 A
Barošanas avots Iekļauts Да
Потребление энергии Dīkstāvē: ≤3 W; Pilna slodze: 65 W
ESD (elektrostatiskās izlādes) aizsardzība Воздушный разряд: 8 кВ; Контактный разряд: 6 кВ
Pārsprieguma (zibens) aizsardzība Kopējais režīms: 6 kV
Вес нетто 0,2 kg (0,44 mārciņas)
Вес брутто 0,76 kg (1,68 mārciņas)
Размеры изделия (Г × Ш × В) 115 mm × 84 mm × 27 mm (4,53″ × 3,33″ × 1,06″)
Размеры упаковки (Ш x Ш x В) 195 mm × 114 mm × 83 mm (7,68″ × 4,49″ × 3,27 collas)