SLĒDZIS DAHUA CS4006-4ET2GT-60
Preces kods: 66526
40,41
Pieejamība: 98
DAHUA CS4006-4ET2GT-60 SLĒDZIS
Key features:
Key features:
  • 4 PoE RJ45 porti 10/100 Mbps and 2 RJ45 Gigabit porti (augšupsaite).
  • Kopējais PoE jaudas budžets: 60 W – atbalsta IEEE 802.3af/at standarts visās PoE pieslēgvietās un Hi-PoE oranžajā pieslēgvietā.
  • Plašs darba temperatūras diapazons: from –10 °C līdz +55 °C.
  • Supports VLANs and Cilpas aizsardzības funkcijas.
Technical specifications:
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE
Function Description
Device type Switch
Layer 2. slānis
Slēdzis ar caurlaidspēju 4,8 Gbps
Packet transfer rate 3.57 Mpps
Operating temperature –10°C to +55°C (+14°F to +131°F)
Working humidity 10–90 % (bez kondensācijas)
Storage temperature –40 °C līdz +70 °C (–40 °F līdz +158 °F)
Storage humidity 5–95 % (bez kondensācijas)
Power source Ārējais barošanas avots 53 VDC, 1,22 A
Barošanas avots Iekļauts Yes
Energy consumption Dīkstāvē: ≤3 W; Pilna slodze: 65 W
ESD (elektrostatiskās izlādes) aizsardzība Gaisa izlāde: 8 kV; Kontakta izlāde: 6 kV
Pārsprieguma (zibens) aizsardzība Kopējais režīms: 6 kV
Net weight 0,2 kg (0,44 mārciņas)
Gross weight 0,76 kg (1,68 mārciņas)
Produkta izmēri (G × P × A) 115 mm × 84 mm × 27 mm (4,53″ × 3,33″ × 1,06″)
Iepakojuma izmēri (G × P × A) 195 mm × 114 mm × 83 mm (7,68″ × 4,49″ × 3,27 collas)