SLĒDZIS DAHUA CS4006-4ET2GT-60
Preces kods: 66526
EAN: 6939554921773
Piegādes laiks: 21-23 Maijā
Piegādes laiks norādītajos datumos
40,41
Pieejamība: 98
DAHUA CS4006-4ET2GT-60 SLĒDZIS
Galvenās funkcijas:
Galvenās funkcijas:
  • 4 PoE RJ45 porti 10/100 Mbps un 2 RJ45 Gigabit porti (augšupsaite).
  • Kopējais PoE jaudas budžets: 60 W – atbalsta IEEE 802.3af/at standarts visās PoE pieslēgvietās un Hi-PoE oranžajā pieslēgvietā.
  • Plašs darba temperatūras diapazons: no –10 °C līdz +55 °C.
  • Atbalsta VLAN un Cilpas aizsardzības funkcijas.
Tehniskās specifikācijas:
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE
Funkcija Apraksts
Ierīces tips Slēdzis
Slānis 2. slānis
Slēdzis ar caurlaidspēju 4,8 Gbps
Pakešu pārsūtīšanas ātrums 3,57 Mpps
Darba temperatūra –10 °C līdz +55 °C (+14 °F līdz +131 °F)
Darba mitrums 10–90 % (bez kondensācijas)
Uzglabāšanas temperatūra –40 °C līdz +70 °C (–40 °F līdz +158 °F)
Uzglabāšanas mitrums 5–95 % (bez kondensācijas)
Barošanas avots Ārējais barošanas avots 53 VDC, 1,22 A
Barošanas avots Iekļauts
Enerģijas patēriņš Dīkstāvē: ≤3 W; Pilna slodze: 65 W
ESD (elektrostatiskās izlādes) aizsardzība Gaisa izlāde: 8 kV; Kontakta izlāde: 6 kV
Pārsprieguma (zibens) aizsardzība Kopējais režīms: 6 kV
Neto svars 0,2 kg (0,44 mārciņas)
Bruto svars 0,76 kg (1,68 mārciņas)
Produkta izmēri (G × P × A) 115 mm × 84 mm × 27 mm (4,53″ × 3,33″ × 1,06″)
Iepakojuma izmēri (G × P × A) 195 mm × 114 mm × 83 mm (7,68″ × 4,49″ × 3,27 collas)