SLĒDZIS DAHUA CS4006-4ET2GT-60
Preces kods: 66526
40,41
Saadavus: 98
DAHUA CS4006-4ET2GT-60 SLĒDZIS
Peamised omadused:
Peamised omadused:
  • 4 PoE RJ45 porti 10/100 Mbps ja 2 RJ45 Gigabit porti (augšupsaite).
  • Kopējais PoE jaudas budžets: 60 W – atbalsta IEEE 802.3af/at standarts visās PoE pieslēgvietās un Hi-PoE oranžajā pieslēgvietā.
  • Lai töötemperatuuri vahemik: alates -10 °C kuni +55 °C.
  • Toetab VLAN-id ja Cilpas aizsardzības funktsioonid.
Tehnilised andmed:
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE
Funktsioon Kirjeldus
Seadme tüüp Lüliti
Kiht 2. kiht
Slēdzis ar caurlaidspēju 4,8 Gbps
Pakettide edastamise kiirus 3,57 Mpps
Töötemperatuur -10 °C kuni +55 °C (+14 °F kuni +131 °F)
Tööniiskus 10–90 % (bez kondensācijas)
Säilitustemperatuur –40 °C līdz +70 °C (–40 °F līdz +158 °F)
Säilitusniiskus 5–95 % (bez kondensācijas)
Toiteallikas Ārējais barošanas avots 53 VDC, 1,22 A
Barošanas avots Iekļauts Jah
Energiatarbimine Dīkstāvē: ≤3 W; Pilna slodze: 65 W
ESD (elektrostatiskās izlādes) aizsardzība Õhu väljavool: 8 kV; Kontaktlahendus: 6 kV
Pārsprieguma (zibens) aizsardzība Kopējais režīms: 6 kV
Netokaal 0,2 kg (0,44 mārciņas)
Brutokaal 0,76 kg (1,68 mārciņas)
Toote mõõdud (L x L x K) 115 mm × 84 mm × 27 mm (4,53″ × 3,33″ × 1,06″)
Pakendi mõõtmed (L x L x K) 195 mm × 114 mm × 83 mm (7,68″ × 4,49″ × 3,27 collas)