UNIVIEW IPC3612LB-SF28-A 2,1 MP kupolinė IP kamera su motorizuotu Varifocal objektyvu
Gaminio kodas: IPC3612LB-SF28-A
50,29
Prieinamumas: 0
Techninė specifikacija:
Standartinis: TCP/IP
Jutiklis: 1/2,8 colio progresyvaus skenavimo CMOS jutiklis
Matricos dydis: 2,1 megapikselio
Skenavimo sistema: Progresyvus
Rezoliucija: 1920 x 1080–1080p, 1280 x 720–720p
Objektyvas: 2,8 mm
Matomumo kampas: 107 ° (gamintojo duomenys) 94 ° (mūsų bandymai)
Infraraudonųjų spindulių apšvietimo aptikimo sritis: 30 metrų
Signalo ir triukšmo santykis (S/N): > 52 dB
RS-485 sąsaja: -
Atminties kortelės lizdas: -
Vaizdo glaudinimo metodas: Ultra 265 / H.265 / H.264
Signalizacijos įėjimai / išėjimai: -
Garsas: -
Pagrindinio srauto perdavimo greitis: 25 kadrų dažnis esant 1080p raiškai
Tinklo sąsaja: 10/100 bazinė-T (RJ-45)
Tinklo protokolai: IPv4, IGMP, ICMP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, HTTP
Žiniatinklio serveris: Įmontuotas
Maksimalus prisijungusių vartotojų skaičius: 4
ONVIF: -
Numatytasis IP adresas: DHCP arba 192.168.1.13
Numatytasis vartotojo vardas / administratoriaus slaptažodis: administratorius / 123456
Naršyklės prieigos prievadai: 80, 554
Prieiga prie prievadų naudojant mobiliąją programėlę: 80
ONVIF prievadas: 80
Maitinimo šaltinis: PoE (802.3af), 12 V DC / 410 mA
Energijos suvartojimas: ≤ 5 W
Kūnas: Kupolas, metalas + plastikas
Spalva: Balta
Apsaugos klasė: IP67
Apsauga nuo vandalizmo: -
Darbinė temperatūra: -30 °C … 60 °C
Svoris: 0,28 kg
Dydis: Ø 118 x 95 mm