UNIVIEW IPC3612LB-SF28-A 2,1 MP kuppel-IP-kaamera koos motoriseeritud varifokaal-objektiiviga
Tootekood: IPC3612LB-SF28-A
50,29
Saadavus: 0
Tehniline kirjeldus:
Standard: TCP/IP
Andur: 1/2,8” progressiivse skaneerimisega CMOS-sensor
Maatriksi suurus: 2,1 megapikslit
Skaneerimissüsteem: Progressiivne
Resolutsioon: 1920 × 1080 – 1080p, 1280 × 720 – 720p
Objektiiv: 2,8 mm
Nähtavusnurk: 107 ° (tootja andmed) 94 ° (meie testid)
Infrapunavalgustuse tuvastusala: 30 meetrit
Signaali ja müra suhe (S/N): > 52 dB
RS-485 liides: -
Mälukaardi pesa: -
Pildi tihendamise meetod: Ultra 265 / H.265 / H.264
Häire sisendid/väljundid: -
Heli: -
Põhivoo edastuskiirus: 25 kaadrisagedus @ 1080p
Võrguliides: 10/100 Base-T (RJ-45)
Võrguprotokollid: IPv4, IGMP, ICMP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, HTTP
Veebiserver: Sisseehitatud
Maksimaalne võrgus olevate kasutajate arv: 4
ONVIF: -
Vaikimisi IP-aadress: DHCP või 192.168.1.13
Vaikimisi kasutajanimi/administraatori parool: admin / 123456
Brauseri juurdepääsupordid: 80, 554
Ligipääs portidele mobiilirakenduse abil: 80
ONVIF-port: 80
Toiteallikas: PoE (802.3af), 12V DC / 410mA
Energiatarve: ≤ 5W
Keha: Kuppel, metall + plast
Värv: Valge
Kaitseklass: IP67
Vandalismivastane kaitse: -
Töötemperatuur: -30 °C … 60 °C
Kaal: 0,28 kg
Suurus: Ø 118 x 95 mm