BCS UNIVERSAALkaamera BCS-TA28FSR4(2)
Tootekood: 52732
59,53
Saadavus: 6
Peamised omadused
Põhielemendid
  • AnalogHD 8Mpx sarvkaamera
  • HDCVI/AHD/TVI/CVBS
  • Konverter 1/2.8” Sony IMX415 CMOS + FH8556H
  • SkyLighti tehnoloogia
  • Fikseeritud objektiiv 2,8 mm
  • IS 40 m
  • Mikrofon, heliväljund
  • Korpus IP66<
  • Korpus IP66
Tehniline kirjeldus
.tr>
Utaise nimi .BCS-TA28FSR4(2)
Tootesari BCS UNIVERSAL Universaalne
Kaamera tüüp Tuba
.Edastusstandard HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG CVBS
.Resolutsioon 8 Mpx
Tundja 1/2,8” Sony IMX415 CMOS
Skaneerimissüsteem .Progressiivne skaneerimine
Chiplet FH8556H
Pikslid 3840 (K) × 2560 (V)
.Lääts fikseeritud
Fookuskaugus 2,8 mm
Ava F1.2
Fookus Fikseeritud
.Diafragma Fikseeritud
Kaamera tundlikkus 0,01 luksi (F1,2, AGC) 0 luksi (must/valge, IR)
Valge tasakaal (AWB) Automaatne / Manuaalne
WDR DWDR
Taustakompensatsioon BLC / DWDR
Lüliti
Switch/td>
Automaatne / manuaalne 1/30s ~ 1/10000s
Saavuta kontroll (AGC) Automaatne / Käsitsi
Müra vähendamine 2D/3D DNR
Päev/öö ICR mehaaniline infrapunafilter
Illustraatori tüüp IIR LED-id
Illustraator 40 meetrit Illustraator Illustraator Valgustus
Mikrofon Jah
Heliväljund Väljundsignaal .1
Tarneallika tüüp 12 V alalisvool
Elektrienergia tarbimine max. 8W
Ümar keha värv valge
.IP klass IP66
Töötingimused -20°~+60°, maks. 95% suhteline õhuniiskus ./td>
Mõõtmed Ø187×68 mm