BCS UNIVERSALI kamera BCS-TA28FSR4(2)
Prekės kodas: 52732
59,53
Prieinamumas: 6
Pagrindinės savybės
Pagrindiniai elementai
  • Analoginis HD 8Mpx garsinis fotoaparatas
  • HDCVI/AHD/TVI/CVBS
  • Konverteris 1/2.8” Sony IMX415 CMOS + FH8556H
  • „SkyLight“ technologija
  • Nuolatinis objektyvas 2,8 mm
  • IS 40 m
  • Mikrofonas, garso išvestis
  • Korpusas IP66<
  • Korpusas IP66
Techninė specifikacija
.tr>
Kelionės pavadinimas .BCS-TA28FSR4(2)
Produktų linija BCS UNIVERSALUS Universalus
Kameros tipas Tuba
.Perdavimo standartas HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOGINIS CVBS
.Rezoliucija 8 megapikselių
Jausmas 1/2,8” Sony IMX415 CMOS
Skenavimo sistema .Progresyvus skenavimas
Chiplet FH8556H
Pikseliai 3840 (A) × 2560 (V)
.Objektyvas fiksuotas
Židinio nuotolis 2,8 mm
Diafragma F1.2
Fokusas Fiksuotas
.Diafragma Fiksuotas
Kameros jautrumas 0,01 liukso (F1.2, AGC) 0 liukso (B/W, IR)
Baltos spalvos balansas (AWB) Automatinis / Rankinis
WDR DWDR
Fono kompensacija BLC / DWDR
Jungiklis
Switch/td>
Automatinis / Rankinis 1/30s ~ 1/10000s
Įgyti kontrolę (AGC) Automatinis / Rankinis
Triukšmo mažinimas 2D/3D DNR
Diena/naktis ICR mechaninis infraraudonųjų spindulių filtras
Iliustratoriaus tipas IIR šviesos diodai
Iliustratorius 40 m Iliustratorius Iliustratorius Apšvietimas
Mikrofonas Taip
Garso išvestis Išvesties signalas .1
Tiekimo šaltinio tipas 12 V nuolatinė srovė
Elektros suvartojimas maks. 8 W
Apvalios kūno spalvos balta
.IP klasė IP66
Veikimo sąlygos -20°~+60°, maks. 95% santykinė oro drėgmė ./td>
Matmenys Ø187×68 mm