BCS UNIVERSAL kamera BCS-TA28FSR4(2)
Preces kods: 52732
59,53
Availability: 6
Main functions
Key elements
  • AnalogHD 8Mpx raga kamera
  • HDCVI/AHD/TVI/CVBS
  • Konvertors 1/2.8” Sony IMX415 CMOS + FH8556H
  • SkyLight technology
  • Fixed lens 2.8 mm
  • IR 40 m
  • Mikrofons, audio izeja
  • Korpuss IP66<
  • Korpuss IP66
Technical specification
.tr>
Name of the trip .BCS-TA28FSR4(2)
Izstrādājuma līnija BCS UNIVERSAL Universāls
Camera type Tuba
.Pārraides standarts HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG CVBS
.Resolution 8 Mpx
Jutītājs 1/2.8” Sony IMX415 CMOS
Scanning system .Progresīvā skenēšana
Chiplet FH8556H
Pixels 3840(H)×2560(V)
.Objektīvs fixed
Focal length 2.8 mm
Aperture F1.2
Focus Fixed
.Diafragma Fixed
Camera sensitivity 0.01Lux(F1.2,AGC) 0Lux(B/W,IR)
Baltas krāsas balanss (AWB) Automatic / Manual
WDR DWDR
Background compensation BLC / DWDR
Switch
Slēdž./td>
Automātiskā / manuālā 1/30s~1/10000s
Gain control (AGC) Automātiskā / manuālā
Noise reduction 2D/3D DNR
Results CVI: 8M@12.5fps, 8M@15fps; TVI: 8M@12.5fps, 8M@15fps; AHD: 8M@15fps; CVBS: PAL,NTSC
Day/night ICR mechanical infrared filter
Ilustratora veids IIR LED
Ilustrators 40m Ilustrators Ilustrators Iluminisc.
Microphone Yes
Audio output Izvades signāls .1
Piegādes avota tips 12 V līdzstrāvas
Electricity consumption maks. 8 W
Round body color white
.IP klase IP66
Operating conditions -20°~+60°, maks. 95% relatīvā mitruma ./td>
Dimensions Ø187×68 mm