BCS UNIVERSAL kamera BCS-TA28FSR4(2)
Preces kods: 52732
EAN: 5904890713116
Piegādes laiks: 21-23 Maijā
Piegādes laiks norādītajos datumos
59,53
Pieejamība: 6
Galvenās funkcijas
Galvenie elementi
  • AnalogHD 8Mpx raga kamera
  • HDCVI/AHD/TVI/CVBS
  • Konvertors 1/2.8” Sony IMX415 CMOS + FH8556H
  • SkyLight tehnoloģija
  • Pastāvīgs objektīvs 2.8 mm
  • IR 40 m
  • Mikrofons, audio izeja
  • Korpuss IP66<
  • Korpuss IP66
Tehniskā specifikācija
.tr>
Utaises nosaukums .BCS-TA28FSR4(2)
Izstrādājuma līnija BCS UNIVERSAL Universāls
Kameras tips Tuba
.Pārraides standarts HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG CVBS
.Izšķirtspēja 8 Mpx
Jutītājs 1/2.8” Sony IMX415 CMOS
Skenēšanas sistēma .Progresīvā skenēšana
Chiplet FH8556H
Pikseļi 3840(H)×2560(V)
.Objektīvs fiksēts
Fokusa attālums 2.8 mm
Apertūra F1.2
Fokuss Fiksēts
.Diafragma Fiksēta
Kameras jutība 0.01Lux(F1.2,AGC) 0Lux(B/W,IR)
Baltas krāsas balanss (AWB) Automātisks / manuāls
WDR DWDR
Fonējuma kompensācija BLC / DWDR
Slēdža
Slēdž./td>
Automātiskā / manuālā 1/30s~1/10000s
Gain kontrole (AGC) Automātiskā / manuālā
Trokšņu samazināšana 2D/3D DNR
Rezultāti CVI: 8M@12.5fps, 8M@15fps; TVI: 8M@12.5fps, 8M@15fps; AHD: 8M@15fps; CVBS: PAL,NTSC
Diena/nakts ICR mehāniskais infrasarkanais filtrs
Ilustratora veids IIR LED
Ilustrators 40m Ilustrators Ilustrators Iluminisc.
Mikrofons
Audio izeja Izvades signāls .1
Piegādes avota tips 12 V līdzstrāvas
Elektropatēriņš maks. 8 W
Kārtas korpusa krāsa balta
.IP klase IP66
Darbības apstākļi -20°~+60°, maks. 95% relatīvā mitruma ./td>
Izmēri Ø187×68 mm