IP-KAAMERA APTI-AI803CAS3IL-28W täisvärviline – 8,3 Mpx 4K UHD 2,8 mm
Tootekood: APTI-AI803CAS3IL-28W
70,85
Saadavus: 26
Resolutsioon: 3840 × 2160, 2560 × 1440, 1920 × 1080 </span>;>Andur: 1/2,8 " </span>;>Nähtavusnurk: 96° </span>;>LED-valge valguse ulatus: 30 m </span>;>Mälukaardi pesa: Micro SD-kaardi tugi kuni 256 GB </span>;>Pildi tihendamise meetod: H.265+ </span>;>Heli: Sisseehitatud mikrofon, helisignaali edastamine üle võrgu </span>;>Toiteallikas: PoE (802.3af), 12 V alalisvool </span>; <table>
Standardne:
IP-aadress
Resolutsioon:
3840x2160 – 8,3 Megapikslit 4K UHD ,
2560x1440 – 3,7 Megapikslit ,
1920x1080 – 1080p ,
1280x720 – 720p
Andur:
1/2,8 " SONY Starvis™ taustvalgustusega CMOS-sensor
Objektiiv:
2,8 mm
Nähtavuse nurk:
96°
Infrapunavalgustuse tuvastusala:
30 m
LED-valge valguse ulatus:
30 m
Mälukaardi pesa:
Micro SD-kaardi tugi kuni 256 GB
Pildi tihendamise meetod:
H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
Häire sisendid/väljundid:
Heli:
  • Sisseehitatud mikrofon,
  • Helisignaali edastamine võrgu kaudu
  • Vastab AAC standardile
    Peavoolu edastuskiirus:
    20 kaadrisagedus @ 8 Megapikslit
    Liides:
    10/100 baas-T (RJ-45)
    Veebiserver:
    Sisseehitatud
    Maksimaalne võrgus olevate kasutajate arv:
    ONVIF:
    Intelligentne pildianalüüs:
  • sissemurdmine
  • piiri ületamine
  • inimeste kogunemiste tuvastamine
  • kahtlase tegevuse tuvastamine
  • liikumistuvastus, mis põhineb inimese tuvastamisel
    Valitud funktsioonid:
  • Täisvärv – värviline öörežiim
  • WDR – lai dünaamiline ulatus
  • 3D-DNR – digitaalne mürasummutus
  • ROI – valitud pildifragmentide kvaliteedi parandamine
  • Virvenduse kontroll – tehnoloogia, mis kõrvaldab pildi virvenduse ebameeldiva mõju.
  • BLC – taustvalgustuse kompenseerimine
  • HLC – ereda valguse kompenseerimine (punkt)
  • Võimalus muuta eraldusvõimet, kvaliteeti ja bitikiirust
  • ICR – infrapunane mehaaniline filter
  • Privaatsusvöönd
  • Kujutise pööramine ja peegeldamine
  • Teravus – pildi kontuuride teravus
    Mobiiltelefoni ligipääs:
    Port: 80 või juurdepääs pilve kaudu
  • Android: tasuta rakendus BitVision
  • iOS (iPhone): Tasuta rakendus BitVision
    Vaikimisi IP-aadress:
    Vaikimisi kasutajanimi/administraatori parool:
    admin / 123456 (vanemad FW versioonid: admin)
    Administraatori parool tuleb määrata esimesel käivitamisel
    Brauseri juurdepääsupordid:
    80
    Ligipääs portidele arvutirakenduse abil:
    Ligipääs portidele mobiilirakenduse abil:
    ONVIF-pesa:
    80
    RTSP URL:
    rtsp://kasutaja:parool@ip_aadress:80/0 – Peavoog
    rtsp://kasutaja:parool@ip_aadress:80/1 – Kõrvalolev voog
    Toiteallikas:
  • PoE (802.3af),
  • 12V DC / 700mA
    Energiatarve:
    ≤ 8,4 W
    Juhtum:
    Kompaktne – metall
    Värv:
    Valge
    Kaitseklass:
    IP67
    Mehaanilise kaitse klass:
    Töötemperatuur:
    -20 °C … 60 °C
    Kaal:
    0,48 kg
    Suurus:
    172 × 73 × 73 mm