MOD.10/120/70 kronsteinid 10 mm aukudega ajamite jaoks: Beninca, NICE, BFT Athos, DEA jne.
Tootekood: 62080
Piegādes laiks: 20-22 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
21,60
Saadavus: 1
MOD.10/120/70 ukselehehoidikud 10 mm avadega ajamile: Beninca, NICE, BFT Athos, DEA jne.
Eesmärk
Eesmärk
Väravalehtede tugevdatud käepidemete komplekt, valmistatud Poolas, sobib kõikidele 10 mm läbimõõduga avadega ajamile, sh: BENINCA, NICE, BFT ATHOS, DEA jne.
Komplektis on paar reguleeritavaid käepidemeid (2 tk).
Tehnilised andmed:
Tehniline kirjeldus:
  • Mudel: MOD.10/120/70
  • Paigaldusplaadi mõõtmed: 120 mm x 70 mm.
  • Täiturmehhanismi nihe lehe suhtes: 50 mm.
  • Värv: Tsingitud (hõbedane)
  • Materjal: 5 mm paksune teras
  • Korrosioonivastane kaitse: Tsingitud
  • Paigaldusaugud väravas: 9 mm
  • Ajami kinnitusavad: 10 mm