MOD.10/120/70 kronšteini piedziņām ar 10 mm caurumiem: Beninca, NICE, BFT Athos, DEA u.c.
Preces kods: 62080
Piegādes laiks: 20-22 Maijā
Estimated Delivery Dates
21,60
Availability: 1
MOD.10/120/70 durvju vērtņu turētāji piedziņām ar 10 mm caurumiem: Beninca, NICE, BFT Athos, DEA u.c.
Goal
Goal
Pastiprinātu rokturu komplekts vārtu vērtnēm, ražots Polijā, piemērots visiem diskdziņiem ar 10 mm diametra caurumiem, tostarp: BENINCA, NICE, BFT ATHOS, DEA utt.
Komplektā ietilpst regulējamu rokturu pāris (2 gab.).
Technical specifications:
Technical Specification:
  • Model: MOD.10/120/70
  • Montāžas plāksnes izmēri: 120 mm x 70 mm.
  • Piedziņas nobīde no vērtnes: 50 mm.
  • Colour: Cinkots (sudraba)
  • Material: 5 mm biezs tērauds
  • Anti-corrosion protection: Galvanized
  • Montāžas caurumi vārtos: 9 mm
  • Montāžas caurumi piedziņā: 10 mm