MOD.10/120/70 kronšteini piedziņām ar 10 mm caurumiem: Beninca, NICE, BFT Athos, DEA u.c.
Preces kods: 62080
Piegādes laiks: 20-22 Maijā
Piegādes laiks norādītajos datumos
21,60
Pieejamība: 1
MOD.10/120/70 durvju vērtņu turētāji piedziņām ar 10 mm caurumiem: Beninca, NICE, BFT Athos, DEA u.c.
Mērķis
Mērķis
Pastiprinātu rokturu komplekts vārtu vērtnēm, ražots Polijā, piemērots visiem diskdziņiem ar 10 mm diametra caurumiem, tostarp: BENINCA, NICE, BFT ATHOS, DEA utt.
Komplektā ietilpst regulējamu rokturu pāris (2 gab.).
Tehniskās specifikācijas:
Tehniskā specifikācija:
  • Modelis: MOD.10/120/70
  • Montāžas plāksnes izmēri: 120 mm x 70 mm.
  • Piedziņas nobīde no vērtnes: 50 mm.
  • Krāsa: Cinkots (sudraba)
  • Materiāls: 5 mm biezs tērauds
  • Pretkorozijas aizsardzība: Cinkots
  • Montāžas caurumi vārtos: 9 mm
  • Montāžas caurumi piedziņā: 10 mm